Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Senior Analyst – Audit Commercial Brno/Ostrava

Ostrava

Popis pozice
Do našich kanceláří v Brně a Ostravě hledáme seniorního kolegu/kolegyni, který/á se stane součástí týmu provádějícího audit u mezinárodních i tuzemských výrobních a obchodních společností.

Čemu se u nás budete věnovat?

* Budete součástí týmu našich profesionálů a podílet se na auditech našich klientů (audit interních procesů společnosti, ověření účetní závěrky společnosti)
* Komunikaci s managementem společností (hlavní účetní, finanční ředitel) a interně s manažery a partnery zodpovědnými za jednotlivé klienty
* Vedení auditních týmů a zodpovědnost za celý průběh auditu
* Spolupráci v přátelském kolektivu

Co je pro nás důležité?

* Znalost účetnictví dle českých účetních standardů, znalost účetnictví dle mezinárodních standardů finančního výkaznictví pro vás bude velkou výhodou
* 1-3 roky zkušeností v oblasti auditu (zkušenost z BIG4 vítána, není však podmínkou)
* Velmi dobrá znalost angličtiny a Excelu
* Zájem dále se vzdělávat a pracovat na svém profesním a osobním růstu
* Studium ACCA zkoušek výhodou (případně auditorských zkoušek KAČR)
* Profesionální vystupování a ochota pracovat v rámci týmu

Co získáte v KPMG?

* ročně 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
* kompenzace za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
* možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
* profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
* systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
* hrazené certifikace ACCA a další podpora profesního růstu (KAČR, technická školení, soft-skills)
* možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
* možnost částečné práce z domova
* dovolená navíc a tři dny firemního volna
* teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)

Rádi bychom se dohodli na nástupu co nejdříve.

Detaily o pracovním místě:
Firma: KPMG
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Senior Analyst – Audit Commercial Brno/Ostrava
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior Analyst – Audit Commercial Brno/Ostrava ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě KPMG ještě dnes.