Šéfkuchař/ka - jedinečná možnost sestavit si vlastní kuchyň
Slavonice

Hledáte možnost udělat si něco svého? Nabízíme unikátní příležitost v krásné restauraci a butik hotelu, dobré finanční ohodnocení, svoboda v práci a solidní přístup. 

Něco o nás:

Besídka je hotel a restaurace v Jižních Čechách, v malebném renesančním městečku Slavonice v srdci České Kanady, nedaleko od rakouských hranic. Besídka byla založena v roce 1990 a během této doby se vyvíjela z amatérské restaurace s noclehárnou založenou skupinou herců a dobrodruhů až do dnešní podoby butik hotelu s 20ti pokoji. Naše lokalita je sezónního charakteru, v létě je tu velmi rušno a mimo sezonu je to klidnější, tudíž budete mít možnost si všehno ošahat než přijde vetší počet zákazníků. Zimní měsíce jsou pro nás časem zlepšování a experimentace. Pro další informace se mrkněte na náš web www.besidka.cz.

Besídka je podnik s duší a centrum mnohých kulturních akcí v okolí. Jsme rodinný podnik se super týmem a hledáme další členy do našeho kolektivu. Náš spřátelený podnik Kafe & Hrnky (Keramika Maříž) nabízí i výrobu a malbu keramiky, do které se také můžete zapojit, pokud budete mít chuť. 

Práce:
Hledáme kuchaře či kuchařku se zkušenostmi z oboru, ideálně na dlouhodobý pracovní poměr se zájmem sestavit si vlastní kuchyň (pomocnou práci v kuchyni již máme, budete mít možnost s týmem spolupracovat či jej obměnit). Budete mít svobodu v tvorbě jídelníčku a hledáme někoho kdo má chuť do práce, motivaci udělat něco svého a prostě si užívá tvorbu a praxi skvělé kuchyně. Idealně jste člověkěm který se již v kuchyni pohyboval a máte teď chuť udělat si vlastní kuchyň, máte zkušenosti s českou kuchyní ale jste otevřen/a třeba i experimentaci s jinými kuchyněmi. Hledáme někoho spolehlivého, s chutí vylepšit standard naší kuchyně. 

Pokud hledáte práci jako pár, není to vůbec problém a nabízíme i ubytování pro páry. Je možno i jednoho z páru zaměstnat jako číšníka nebo servírku a druhého jako kuchaře či kuchařku. 

Kdy: Hledáme někoho, kdo by mohl nastoupit co nejdříve, ideálně již v říjnu 2021.

Nabízíme:

 • Zajímavé finanční ohodnocení až 50,000 Kč měsíčně plus dýška která jsou obzvláště během léta velmi štědrá. (Finanční ohodnocení během léta obvykle vyšší a možnost zvýšení i mimo sezónu, na základě zkušeností)
 • Prémie a odměny za dobrý pracovní výkon. 
 • Svobodu a autonomii v řízení kuchyně
 • Ubytování zdarma v bytě v krásném renesančním domě v historickém centru města pouhých pár set metrů od podniku či v domě určeném pouze pro naše zaměstnance s velkou zahradou a vlastním zázemím, pouhých 5 minut chůze od podniku.
 • Stálou práci v přátelském kolektivu a možnost kariérního růstu i do jiných oblastí pohostinství a hotelnictví v připadě zájmu
 • Stravování v práci zdarma
 • Solidní přístup a spolehlivý zaměstnavatel

Hledáme:

 • Praxi v oboru
 • Chuť postavit vlastní kuchyň a spolupracovat  na tvorbě (popřípadě přimo tvořit) jídelníček
 • Pozitivní naladění a dobré komunikační schopnosti 
 • Chuť pracovat a učit se
 • Spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se prosím emailem nebo nám zavolejte.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ing. Jan Boháč
Okres Slavonice
Odvětví práce Kuchař,Restaurace
Pracovní pozice Šéfkuchař/ka - jedinečná možnost sestavit si vlastní kuchyň
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000-50 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Slavonice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Šéfkuchař/ka - jedinečná možnost sestavit si vlastní kuchyň ve městě Slavonice? Pošlete svůj životopis firmě Ing. Jan Boháč ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Slavonice - Kuchař,Restaurace
Slavonice - nejbližší úřady práce