Samostatná/ý účetní s AJ

Plzeň, Plzeň

Nabídka:

Požadavky: popis pozice

Stabilní výrobní společnost působící v oblasti automotive nabízí zajímavou pracovní příležitost v nově vznikající pobočce v České republice na pozici účetní. Společnost je již zaběhnutá a s předáním agendy Vám rádi pomohou kolegové ze zahraniční pobočky, přímá nadřízená a také externí účetní společnost, která pro danou společnost aktuálně zpracovává účetnictví. Co budete mít na starosti:

• komplexní zpracovávání účetnictví včetně fakturace, hotovosti a bank, záloh, výdajů

• příprava analýz a finančních reportů, včetně rekonciliací

• devizové a mezipodnikové transakce

• účast na interních a externích auditech

• controllingová agenda

co vám nabídneme

• prostředí stabilní mezinárodní společnosti

• multikulturní tým kolegů

• klidnou kancelář sdílenou s max. 2 kolegy

• denní využití anglického jazyka

• možnost podílet se na budování nově vzniklé pobočky

• flexibilní pracovní doba

• vlastní organizaci práce

co od vás očekáváme

• 3-5 let zkušeností s vedením komplexního účetnictví ve výrobní společnosti

• znalost SAP a MS Excel

• pokročilou úroveň AJ a ČJ

• orientaci na detail a deadline

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Plzeň
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice Samostatná/ý účetní s AJ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Samostatná/ý účetní s AJ ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Administrativa