Zpět na vyhledávání práce    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Samostatná / Senior účetní

Jaká bude náplň práce?

Účtování příchozích plateb a zápočtů

Účtování vybraných došlých faktur

Vystavování odběratelských dobropisů

Kontrola cestovních vyúčtování

Správa registru hmotného majetku

Komunikace s kolegy napříč odděleními vrámci firmy a SSC

Komunikace s dodavateli, odběrateli a bankou

Spolupráce při přípravě DPH

Aktivní účast při měsíční/roční závěrce a auditech

Nabídka: Co můžeme nabídnout:

Příležitost stát se součástí úspěšné společnosti v OTC odvětví

Benefity: 25 dní dovolené a 5 Sick Days, Multisport karta, stravenky, laptop, občerstvení a masáže na pracovišti, příspěvek na penzijní /životní pojištění, firemní akce, flexibilní pracovní doba

Místo výkonu práce: Atrium Flora

Datum nástupu: ihned

Požadavky:

Jsi to ty?

Zkušenosti s komplexním účetnictvím

Zkušenost s reportováním DPH

Zkušenost z mezinárodní firmy FMCG velkou výhodou

Zkušenost spolupráce se SSC a programem SAP – výhodou

Aktivní znalost angličtiny – slovem i písmem

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER, s.r.o.
Okres
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice Samostatná / Senior účetní
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2020