Ruční a strojní úklid (od 100 Kč/hod. + příplatky) - Nové Sedlo
Nové Sedlo

Náplň práce: ruční a strojní úklid výrobního provozu.

Směny: pondělí až neděle, 06.00 - 14.00 hod.

Práce na HPP, DPP.

Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, dlouhodobou spolupráci a okamžitý nástup.

Mzda: od 100 Kč/hod. + příplatek 10% za práci v teple + 10% za práci v hluku + víkendové příplatky.

Místo výkonu práce: Nové Sedlo, okr. Sokolov

Detaily o pracovním místě:
Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Okres Nové Sedlo
Odvětví práce Jiné,Manuální práce,Služby,Úklid
Pracovní pozice Ruční a strojní úklid (od 100 Kč/hod. + příplatky) - Nové Sedlo
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100-120 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Nové Sedlo - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ruční a strojní úklid (od 100 Kč/hod. + příplatky) - Nové Sedlo ve městě Nové Sedlo? Pošlete svůj životopis firmě HPF CleanCat s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nové Sedlo - Jiné,Manuální práce,Služby,Úklid
Nové Sedlo - nejbližší úřady práce