Zpět na vyhledávání práce    7 lidí si prohlédlo tuto nabídku práce.

NÁKLADOVÝ SPECIALISTA

Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí

Jste odborník v elektrotechnice nebo zkušený technolog v oboru elektro s ambicemi řídit projekty? Nově obsazujeme pozici nákladového manažera s aktivní angličtinou, který bude kalkulovat náklady a řídit výrobu vzorků. Jedná se o novou pozici, takže bude velký prostor pro vlastní nápady!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Vytvářet kalkulace nákladů
  • Řídit projekty od poptávky až po předání do výroby
  • Podílet se na technických projektech
  • Úzce spolupracovat s nákupem, obchodem
  • Pomáhat s přípravou dokumentace
  • Provádět odhady a propočty časové náročnosti výroby
  • Podílet se na zefektivňování technologií a materiálů

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zajímavou mzdu + 13. plat
  • Pružnou pracovní dobu
  • Sem tam možnost home office
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Příspěvek na penzijko
  • Místo výkonu práce: region Velké Meziříčí

Pošlete nám CV a podrobnosti můžeme probrat na pohovoru.

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Okres Velké Meziříčí
Odvětví práce Rozpočtář/kalkulant
Pracovní pozice NÁKLADOVÝ SPECIALISTA
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 2. 2020
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
AJ