Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Brno-venkov, Pohořelice

První kontakt: e-mailem

Řídící pracovníci v oblasti logistiky (Manager, Central & East Europe Distribution Operations)

Uchazeč je zodpovědný za podporu a rozvoj obchodních případů, chod významných projektů a operací, člověk na této pozici bude zodpovědný za země jako je Rumunsko, Rusko, Ukrajina, Turecko, atd.

Náplň práce zahrnuje následující:
Neustále zlepšování procesů a motivace interního týmu
Zajištění plnění úkolů v distribučních střediskách v příslušných zemích v rámci osvědčených postupů
Řízení nákladní dopravy a logistiky

Požadavky: min. dokončené bakalářské vzdělání, angličtina a ruština na profesní úrovni, znalosti v oblasti logistik a projektování, schopnost práce v týmu i jednání samostatně, komunikační a organizační schopnosti.

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Okres Pohořelice
Odvětví práce Doprava
Pracovní pozice Řídící pracovníci v oblasti logistiky
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 110 000 Kč
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Bakalářské
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Cizince
Požadované jazyky
Angličtina
2
Ruština
2
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řídící pracovníci v oblasti logistiky ve městě Pohořelice? Pošlete svůj životopis firmě Eaton Elektrotechnika s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pohořelice - Doprava