ŘIDIČI
Hlavní město Praha, Loděnice

Náplň práce: řidič nákladních vozidel pro Prahu a Středočeský kraj. Požadavky: ŘP sk. B a C. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, ubytování. Kontakt: telefonicky (Po-Pá, od 8:00-17:00 hod.).

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: INOS RICHTER s.r.o.
Okres Loděnice
Odvětví práce
Pracovní pozice ŘIDIČI
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč - 32 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 20. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Vyzkoušejte si flexibilní směny
nebo získejte práci na stálo přes Grason (Praha a okolí)

Začněte vydělávat ještě dnes - stáhněte si aplikaci a vyberte si z nabízených nabídek.

Kontaktovat zaměstnavatele

INOS RICHTER s.r.o.
INOS RICHTER s.r.o., Loděnice, Pražská /
  • Kontaktní osoba: Jaroslav Vintr
  • Telefon: 606 664 545
  • E-mail: vintr@inoscd.cz
Loděnice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČI ve městě Loděnice? Pošlete svůj životopis firmě INOS RICHTER s.r.o. ještě dnes.