Řidič VZV - ubytování zdarma
Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

Náplň práce

Jsi v kabině "ještěrky" jako doma? Chceš si vydělat pěkné peníze, pracovat v příjemném kolektivu a pokud jsi z daleka, tak třeba i bydlet v krásném penzionku? Umíš si máknout a nebojíš se i občasného vyššího tempa? Přidej se k nám na pozici řidiče vysokozdvižného vozíku!

Co Tě čeká?

- Práce v crossdockovém skladu v TOP logistické firmě,
- třísměnný provoz,
- mladý a energický kolektiv,
- dobrovolné přesčasy.

Jak si Tě představujeme?

- VZV ovládáš levou zadní,
- máš zkušenosti s dlouhými lyžinami,
- nechybí Ti ŘP sk. B,
- víš, co je scanner,
- umíš pracovat pod tlakem,
- dokážeš při práci používat selský rozum.

Benefity

- Práce na HPP s platem od 30 000 Kč/měsíc brutto,
- výkonnostní prémie,
- příspěvky na stravu,
- ubytování ZDARMA,
- zaškolení trenérem a dostatečně dlouhé adaptační období,
- zázemí firmy, jejíž logo na tričku se nebudeš stydět nosit,
- pomoc při řešení problémů v práci i mimo ni,
- status pendlera pro kolegy ze Slovenska.