Řidič VZV, 220 Kč - 257 Kč hodinová sazba
Benešov, Benešov

Náplň práce:
• Manipulace s výrobním materiálem / výrobky

Požadujeme:
• Platné oprávnění na obsluhu VZV
• Spolehlivost, pečlivost
• Zkušenosti

Nabízíme:
• Velmi slušného zaměstnavatele
• 8-ti hodinové směny, jeden týden ranní, druhý odpolední, třetí noční
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Firemní stravování
• Místo výkonu práce: Praha-východ (ideální lokalita bydliště Velké Popovice, Benešov, Jílové…)

Platové ohodnocení: průměrná hodinová sazba 230 Kč (220 Kč - 257 Kč)

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: PARTNER 4 JOB s.r.o.
Okres Benešov
Odvětví práce
Pracovní pozice Řidič VZV, 220 Kč - 257 Kč hodinová sazba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 1. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    34 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Zajímavé nabídky práce v okolí:
Benešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič VZV, 220 Kč - 257 Kč hodinová sazba ve městě Benešov? Pošlete svůj životopis firmě PARTNER 4 JOB s.r.o. ještě dnes.
Podívejte se i na další nabídky práce:
Benešov - nejbližší úřady práce