Řidič sk. B+E servisní technik

Brno-venkov, Měnín

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B+E:
Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti a další zajímavé benefity

Místo výkonu práce: Měnín 491, 664 57

Detaily o pracovním místě:
Firma: WC Servis s.r.o.
Okres Měnín
Odvětví práce Doprava
Pracovní pozice Řidič sk. B+E servisní technik
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 42 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Cizince

Kontaktovat zaměstnavatele

WC Servis s.r.o.
WC Servis s.r.o. -01, Měnín 491, 664 57 Měnín
  • Kontaktní osoba: Jan Kovář
  • Telefon: +420 774 568 040
  • E-mail: kovar@wcservis.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič sk. B+E servisní technik ve městě Měnín? Pošlete svůj životopis firmě WC Servis s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Měnín - Doprava
Měnín - nejbližší úřady práce