Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU DO 12 T (sk. C)
Praskačka

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pracovní doba pondělí - pátek, denní návraty
- Náplň práce: regionální rozvoz paletových zásilek a přeprava vnitro zásilek po ČR
- Požadujeme: základní vzdělání, ŘP sk. C, praxe v řízení vozidla nad 3,5 t, bezúhonnost,
- Nabízíme: příspěvek na cestu do zaměstnání, služební tel. s neomezeným voláním, placená školení
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: p. Toman, tel.: 775 605 040

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Dynamic Cargo Solutions s.r.o.
Okres Praskačka
Odvětví práce
Pracovní pozice ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU DO 12 T (sk. C)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 20. 7. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Dynamic Cargo Solutions s.r.o.
Dynamic Cargo Solutions s.r.o., Praskačka, /
  • Kontaktní osoba: Toman
  • Telefon: 775 605 040
Praskačka - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU DO 12 T (sk. C) ve městě Praskačka? Pošlete svůj životopis firmě Dynamic Cargo Solutions s.r.o. ještě dnes.