Řidič nákladního automobilu sk. C nad 3,5 t

Plzeň-město, Plzeň

Řidič sk. C

Co budete dělat:
• rozvážet zboží nákladním vozidlem
• pomáhat při nakládce a vykládce zboží
• spolupracovat s dispečerem dopravy a vedoucím skladu

Co budete ke své práci potřebovat:
• řidičské oprávnění sk. C + profesní průkaz
• praxi v řízení nákladního vozidla nad 3,5 t
• zdravotní způsobilost
• trestní bezúhonnost
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost a příjemné
vystupování

Za dobře odvedenou práci dostanete:
• zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a
přátelskou atmosférou
• práci přímo v Plzni s velmi dobrou dostupností, parkování přímo v areálu, zastávka MHD za rohem
• mzdové ohodnocení 25 000 – 35 000 Kč hrubého
• 1 000 Kč za to, že budete mít 100% docházku
• měsíční výkonnostní odměny
• roční odměny
• náborový bonus 10 000 Kč (vyplácen po uplynutí zkušební
doby)
• 20% slevu na nákup celého sortimentu na našich prodejnách
• volné víkendy
• každoroční firemní akce
• až 25 dní dovolené, za každý odpracovaný rok den navíc

Nástup dle dohody

Teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis.

Kontaktní osoba
Vítězslav Klejzar
vitezslav.klejzar@matgroup.cz

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: M.A.T. Group, s.r.o.
Okres Plzeň
Odvětví práce Doprava
Pracovní pozice Řidič nákladního automobilu sk. C nad 3,5 t
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič nákladního automobilu sk. C nad 3,5 t ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě M.A.T. Group, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Doprava