Řidič C+E

Řidič C+E
Chrudim, Slatiňany

Místo výkonu práce: Sečská 812, Slatiňany.
Nástup možný ihned - dle dohody.
NÁPLŇ PRÁCE: řidič pro nákladní automobily.
POŽADAVKY: požadujeme řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: další benefity a zaměstnanecké výhody.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo osobně přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Stavební společnost Dušánek - Beran s. r. o.
Okres Slatiňany
Odvětví práce Doprava
Pracovní pozice Řidič C+E
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč
Nabídka přidána: 28. 11. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič C+E ve městě Slatiňany? Pošlete svůj životopis firmě Stavební společnost Dušánek - Beran s. r. o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Slatiňany - Doprava