Řezník/ce
ČR, Valašské Meziříčí (Vsetín), Zlínský kraj, Valašské Meziříčí

Obsah inzerátu

Přidejte se do našeho týmu! V naší společnosti Vám nabízíme stabilitu zaměstnání, která je v této době to nejvíc co si můžete přát.

Popis pozice

prostě bourání Krásného masa ?

Požadujeme:

  • vyučen v oboru řezník
  • praxi v bourání masa
  • chuť pracovat
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Kromě standardních benefitů Vám můžeme nabídnout:

  • Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku, střídání ranních a odpoledních směn
  • Nejmodernější stroje a vybavení
  • Dobře fungující kolektiv
  • Pokud budete šikulka a práce vás bude bavit, tak smlouvu prodloužíme:)
  • Na cestování do zaměstnání a zpět nad 25 km přispíváme na dopravu až do výše 5.000,- Kč
  • Výplata je vždy 14. dne v měsíci na účtu, ať se děje cokoliv?

Nástup možný ihned, tak zašlete svůj životopis a můžeme to rozjet.

Jak u nás probíhá nábor zaměstnanců?

1/ Uchazeč o zaměstnání zašle požadavek se svým životopisem

2/ Personální oddělení společně s mistrem střediska vyhodnotí dosažené vzdělání, praxi a dovednosti

3/ Osobní setkání, abychom se o sobě něco více dozvěděli

4/ Vyhodnocení pohovoru v průběhu jednoho týdne

5/ Případný nástup do zaměstnání v řádu cca 14-ti dní, v závislosti na vyřízení vstupních náležitostí

Proč pracovat u nás

  • jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden
  • roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea
  • až 6 dnů sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc
  • každoroční vyhlášení 15 nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč
  • závodní stravování (snídaně, obědy, večeře – výběr ze dvou jídel)
  • příspěvek na dopravu/ubytování (bydliště vzdálenější 25 km)
  • odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč
  • u vybraných pozic nástupní příspěvek 10.000,- nebo 50.000,- Kč
  • údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii
  • vedení účtu u KB a ČSOB zdarma
  • právní poradenství pro zaměstnance
  • týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem)
  • kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA
  • slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partner
  • firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MP Krásno, a.s.
Okres Valašské Meziříčí
Pracovní pozice Řezník/ce
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 37 000 Kč do 47 000 Kč / měs
Nabídka přidána: 26. 1. 2023
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Valašské Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řezník/ce ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě MP Krásno, a.s. ještě dnes.