Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

REFERENTI EKONOMICKÉHO ÚSEKU
Frýdek-Místek

A11 z:7/8/2020
Náplň práce:
- práce spojené s účetnictvím
- zpracování a evidence faktur, příprava podkladů pro DPH a daně z nemovitosti
- inventarizaci majetku, úvěry, členské podíly, evidence majetku družstva
Požadujeme:
- zkušenosti s vedením účetnictví a dobrou komunikativnost
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou, s možností změny pracovního poměru po zapracování na dobu neurčitou.
Zaměstnavatelské výhody:
- stravenky, 1 týden dovolené navíc
Kontakt:
- e-mailem, životopisy zasílat na e-mail: khronkova@sbdfm.cz