• Směnnost
  Jednosměnný provoz
 • Min. požadované vzdělání:
  ÚSO (vyučení s maturitou)
 • Počet pracovních míst:
  1

 • Pracovněprávní vztah:
  Pracovní poměr - plný úvazek
 • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
  Zdravé osoby
 • Nabízené výhody k volnému místu:
  Podnikové stravování (obědy od 34,- Kč)

  Dovolená navíc

  Jiné výhody (zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý)

 • Požadovaná dovednost:
  Práce s PC - základní dovednosti PC ((Windows, MS Office))Jiné (základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace, komunikat. dovednosti)
 • Nabízená mzda:
  28 000 - 35 000 Kč/měsíc
REFERENT - TECHNIK / REFERENTKA - TECHNIČKA KVALITY
Hronov Odpovědět na inzerát

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz.

Jaká práce Vás na této pozici čeká: různorodá práce v oblasti kvality; řešení interní a externí nekvality; kompletace a příprava dokumentace pro zákazníky; zjišťování kořenových příčin a zavádění nápravných opatření při vzniku nekvality; reklamace vadného zboží dodavatelům; příprava formulářů pro záznam hodnot; asistence, účast na přejímkách zákazníkem; spolupráce a podpora ostatních oddělení v oblasti kvality.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: středoškolské vzdělání ideálně ve strojírenském oboru, základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace, komunikativní dovednosti, smysl pro práci v týmu, základní znalost ovládání PC (Windows, MS Office), anglický nebo jiný cizí jazyk výhodou, praxe na podobné pozici výhodou.

Co Vám může zaměstnavatel nabídnout: nástupní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem, stabilní zaměstnání - česká firma, jeden majitel a více než 135 let tradice ve strojírenství, unikátní produkty, které vyváží do celého světa, prostor pro Vaše nápady a seberealizaci, přátelský pracovní kolektiv, pružnou pracovní dobu s pevnou částí od 09:00 do 14:00 hodin, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, NJ, RJ), 25 dnů dovolené, stravování v závodní jídelně s obědy od 34,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění až 1200,- Kč; další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, příspěvek na penzijní a životní připojištění, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

Kontakt e-mailem: rbrumlichova@wikov.com nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Wikov MGI a.s.
Okres Hronov
Pracovní pozice REFERENT - TECHNIK / REFERENTKA - TECHNIČKA KVALITY
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 9. 2022
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    109 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Hronov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici REFERENT - TECHNIK / REFERENTKA - TECHNIČKA KVALITY ve městě Hronov? Pošlete svůj životopis firmě Wikov MGI a.s. ještě dnes.