Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

REFERENT/ REFERENTKA BEZPEČNOSTI STÁTU V ODDĚLENÍ POBYTOVÉHO SPRÁVNÍHO ŘÍZENÍ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Hradec Králové

- PP na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou se zkušební dobou šesti měsíců), nástup možný od 1.10.2020
- Náplň práce: samostatné vedení správního řízení ve věci pobytu cizinců dle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, ve znění pozdějších předpisů, zejména vyřizování pobytových žádostí, včetně přípravu podkladů, prověřování a práce s databázemi Policie ČR a MV, administrativní činnost spojená se správním řízením ad.
- Požadujeme: velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet), všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě, znalost správního řízení výhodou, státní občanství ČR podmínkou
- Osobnostní předpoklady: pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, schopnost organizovat si práci, trestní a morální bezúhonnost, schopnost týmové práce
- Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků
- Požadované doklady: strukturovaný životopis (příp. s foto), před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší tří měsíců
- Nabízíme: FKSP, stravenky aj.
Nabídku společně se strukturovaným životopisem zasílejte do 4.9.2020 na e-mailovou adresu tp.hradeckralove@mvcr.cz s předmětem "přijímací řízení HK". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.