Referent dávkové a pojišťovací činnosti (Odbor nemocenského pojištění)
Pardubice, Praha

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PSSZ, Trojská č.p. 1997/13a, Libeň, 182 00 Praha 82
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: Kristyna.sedlackova@cssz.cz, petra.trojanova@cssz.cz , Kontaktní osoby: Ing. Kristýna Sedláčková, Petra Trojanová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Požadavky:
uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem
Pracovní poměr je nabízen na dobu určitou i na dobu neurčitou.
Náplň práce:
Náplň práce spočívá v registraci zaměstnanců a zaměstnavatelů do systému sociálního zabezpečení, ve zpracování dávek nemocenského pojištění, ve spolupráci s orgány státní správy, ve správě registrací k elektronickému podání a poskytování bezplatného poradenství v problematice registrace do systému sociálního zabezpečení a dávek nemocenského pojištění
Zaměstnanecké výhody:
Stravenky v hodnotě 100 Kč, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pružná pracovní doba