Recruiter / Specialista náboru
Ostrava

Náplň práce

Společnost FG Energy je dynamicky se rozvíjející společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení, organizace a realizace projektů po celém světě. Naše společnost se skládá z týmu vynikajících specialistů s nadprůměrným potenciálem a vášní přijímat nové výzvy. Spolupráce s námi znamená účast na unikátních projektech a možnost spolupráce v mezinárodních týmech. S námi máte příležitost neustále získávat nové zkušenosti a používat nejmodernější řešení a technologie.

Pro svoji českou dceřinou společnost FG Energy s.r.o. hledá pracovníky do kanceláře v centru Ostravy:

• tvorba a publikování náborových inzerátů
• aktivní vyhledávání nových kandidátů
• selekce životopisů
• pohovory s kandidáty
• organizační a administrativní úkoly

Benefity

• plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• atraktivní finanční ohodnocení
• plné zaškolení
• samostatnost, možnost vlastní iniciativy a aplikování svých nápadů
• práce v mladém a sehraném kolektivu

Předpoklady

• stacionární práce v kanceláři (PO-PÁ 8:00-16:00)
• chuť učit se novým věcem
• komunikativnost, otevřenost
• praxe na obdobné pozici výhodou
• polský jazyk - není podmínkou, ale plusem

Detaily o pracovním místě:
Firma: FG ENERGY
Okres Ostrava
Odvětví práce HR asistent
Pracovní pozice Recruiter / Specialista náboru
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recruiter / Specialista náboru ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě FG ENERGY ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - HR asistent
Ostrava - nejbližší úřady práce