Recepční sportovního centra HPP
Olomouc

Do našeho trampolínového centra Jump Academy Olomouc hledáme spolehlivou posilu na pozici recepční, která se umí nadchnout pro veselou práci s dětmi i jejich rodiči. Jdete do toho s námi?

Na co se u nás můžete těšit:

  • Pestrá práce v partě mladých lidí
  • Férovost a transparentnost – dostanete u nás smlouvu na hlavní pracovní poměr a nástupní mzdu 25 000 Kč. Po zkušebce navyšujeme na 27 000 Kč
  • Bonusy za prodejní výsledky až 3 000 Kč
  • Pokud nám to bude klapat, rádi vás po prvním oťukání zapojíme i do dalších projektů – pořádání kroužků, příměstské tábory a spoustu dalších aktivit pro děti. Samozřejmě za bonusovou finanční odměnu navíc
  • Práce v klidném obchodním centru. Jezdí sem autobusy zdarma a skvěle se u nás parkuje
  • Pracovní doba na krátký a dlouhý týden případně i jinak po domluvě s manažerem

Co vás čeká:

  • Zajištění chodu recepce
  • Vyřizování objednávek, rezervací i požadavků a otázek zákazníků
  • Spolupráce s provozním manažerem a řešení drobných operativních úkolů nebo i větších projektů
  • Zodpovědnost za zboží a účast na pravidelné inventuře
  • Dohlížení na bezpečnost v aréně

Co u vás hledáme:

  • Věk alespoň 18 let
  • Spolehlivost, pečlivost, rychlost, iniciativu a dovednost občas zvládat více věcí najednou
  • Dobré organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce v Excelu a Wordu
  • Reprezentativní vystupování
  • Body k dobru získáte, pokud už máte zkušenost na podobné pozici a pokud jste časově flexibilní.

Pro více informací, jak to v takovém trampolínovém centru vypadá, mrkněte na náš web, nebo nám rovnou napište se svým CV a průvodním dopisem.

Těšíme se!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Indoor Jumping s.r.o.
Okres Olomouc
Odvětví práce Administrativa,Služby
Pracovní pozice Recepční sportovního centra HPP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000-30 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční sportovního centra HPP ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Indoor Jumping s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Administrativa,Služby
Olomouc - nejbližší úřady práce