Recepční - skvělé ohodnocení, nový resort, ubytování + strava!

Jeseník, Jeseník

Náplň práce

Pro náš nový resort Jeseník, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici recepční! Usmíváte se rádi a baví vás práce s lidmi? Jste spolehliví a komunikativní? Pak sháníme právě VÁS!

Zajištění bezproblémového chodu recepce (check in – check out)
Poskytování informací o službách hotelu
Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
Administrativní úkony spojené s chodem recepce

Benefity

Co Vám nabízíme?

Brigádu 27.12. - 1.1.
Mzdu 6.000 - 7.000 Kč / týden
Ubytování a stravu
V případě, že se nám osvědčíte a bude se Vám u nás líbit, je možnost od nového roku nastoupit na HPP.

Těšíme se na Vaše reakce a Váš pobyt u nás v Jeseníkách :)

Předpoklady

Jakou máme o Vás představu?

Dobré komunikativní a organizační schopnosti
Zkušenost jako recepční příp. jako hotelová recepční vítána
Profesionální vystupování a pro-aktivní přístup
Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
Nadšení pro práci a dostatek trpělivosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Okres Jeseník
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Recepční - skvělé ohodnocení, nový resort, ubytování + strava!
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční - skvělé ohodnocení, nový resort, ubytování + strava! ve městě Jeseník? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER CZECH s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jeseník - Administrativní pracovník, referent