Ranní úklid v domově pro seniory – Rožnov pod Radhoštěm – pouze pro OZP
Rožnov pod Radhoštěm

Pracovní místo je zaměstnavatelem vyhrazené pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní – podmínka. Práce na HPP, pracovní úvazek 7,5 hod/den, pracovní doba Po - Pá, od 6:00 - 14:00 hod. Mzda 96, 40 Kč/hod. Nástup ihned.

Náplň práce: úklid pokojů klientů, sociál. zařízení a společných prostor.

Požadujeme spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme náborový příspěvek až 12.000 Kč/rok a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Kontakt pouze telefonicky (Po – Pá, 7:00 – 13:00 hod) nebo e-mailem.

Detaily o pracovním místě:
Firma: CORA PLUS s.r.o.
Okres Rožnov pod Radhoštěm
Odvětví práce Úklid
Pracovní pozice Ranní úklid v domově pro seniory – Rožnov pod Radhoštěm – pouze pro OZP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 96 Kč/hod.
Nabídka přidána: 27. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    70 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Rožnov pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ranní úklid v domově pro seniory – Rožnov pod Radhoštěm – pouze pro OZP ve městě Rožnov pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě CORA PLUS s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Rožnov pod Radhoštěm - Úklid

Hledáte brigády v Rožnov pod Radhoštěm? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.