Provozní elektrikář - Hradec Králové
Hradec Králové, Hradec Králové

Informace
Jsi spolehlivý pracant, kabely a práce s nimi jsou tvůj každodenní

chléb? Rád věci opravuješ a dáváš do chodu? Chceš vědět a zároveň se

naučit, jak se pracuje v českém podniku se světovým přesahem a

dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe!

Sháníme totiž kolegu na pozici Provozního elektrikáře do našeho podniku

v Hradci Králové!

Nástup ihned!

V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.

Přidáš se?

Náplň práce:

• pravidelná údržba strojů

• opravy el. rázu

• oprava strojů
Co od vás očekáváme
• spolehlivost

• praxe v oboru nutností

• pracovitost

• manuální zručnost

• chuť se učit novým věcem

• čistý TR

• vyučení v oboru elektrikář nebo příbuzném oboru

• platné oprávnění dle §6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Co vám nabízíme
• práci ve stabilní společnosti s tradicí

• mzda: 30.000,- až 35.000,- Kč měsíčně

• Jednosměnný provoz (6-14 h.)

• možnost stravování v závodní jídelně