Provozní dělník (28.000,-)

Předklášteří

Provozní dělník v Klášterním pivovaru Porta Coeli

Do našeho přátelského kolektivu hledáme nového kolegu na pozici provozní dělník. Pokud chcete být součástí našeho týmu v pivovaru Porta Coeli dejte nám vědět na tel. uvedený níže.

Popis pracovní pozice

  • Zodpovědnost za proces lahvování a stáčení piva do různých obalů.
  • Provádění sanitace tanků pro zachování hygienických standardů, rozvoz piva.
  • Zodpovědnost za bezproblémový chod a údržbu jednoduchých strojů v průběhu výrobního procesu.
  • Plnění různorodých manuálních úkolů v průběhu výroby piva.

Nabízíme

  • Práce v atraktivním odvětví spojeném s výrobou piva.
  • Příjemný a kolegiální kolektiv.
  • Komplexní zaškolení zaručující efektivní zvládnutí pracovních úkolů a zvýšení kvalifikace.

Požadavky

  1. Fyzickou kondici, schopnost zvládat různorodé manuální činnost.
  2. Zodpovědnost za kvalitní a efektivní provedení přidělených úkolů a samostatnost.
  3. Řidičský průkaz sk. B.

Jak zažádat o nabídku práce?

Radek Holešinský ;

Detaily o pracovním místě:
Firma: Klášterní pivovar Porta Coeli, a.s.
Lokalita: Předklášteří
Pracovní pozice: Provozní dělník (28.000,-)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28.000,-
Nabídka přidána: 1. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    77 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Předklášteří - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Provozní dělník (28.000,-) ve městě Předklášteří? Pošlete svůj životopis firmě Klášterní pivovar Porta Coeli, a.s. ještě dnes.