Projektový manažer - elektro

Středočeský kraj

Náplň práce

Do silné a stailní společnosti hledáme projektového manažera - elektro.
Pro lepší představu bychom mohli náplň práce shrnout do čtyř hlavních pilířů. Projektový manažer: VYKONÁVÁ
  • Přípravu investičních akcí a to od návrhu technologické změny až po realizaci, vše v souladu se směrnicí.
  • Řešení výzkumných a vývojových úkolů v oblasti výroby, spotřeby a distribuce energií.
  • Vypracování výzkumných a vývojových prací, racionalizačních akcí a provozních zkoušek, budete se účastnit zavádění výsledků technického rozvoje do technologického procesu.
  • Čeká Vás dlouhodobé vyhodnocování technologických parametrů a na jejich základě budete navrhovat změny v technologickém procesu v oblasti výroby, spotřeby a distribuce energií.
  • Drobnější ad-hoc úkoly od nadřízeného.
  • NAVRHUJE
  • Dílčí změny v technologickém procesu související s cílem dosáhnout zvýšení technické, technologické a ekonomické úrovně výroby, spotřeby a distribuce energií.
  • Opatření k odstranění příčin odchylek technologie od stavu popsaného v technologické provozní dokumentaci.
  • Použití nových surovin ve výrobním procesu za účelem zhospodárnění procesů v jednotlivých provozech.
  • Změny technologie v návaznosti na změny národní legislativy.
  • URČUJE
  • Ve smyslu platných podnikových norem obsahovou náplň technologických reglementů, pracovních instrukcí, a další výrobní dokumentace včetně její novelizace a zpracování doplňků.
  • Odchylky technologických parametrů v souvislosti se zaváděním akcí technologického rozvoje.
  • ORGANIZUJE
  • Zavádění výsledků technického rozvoje do výrobního procesu, koordinuje činnost spolupracujících útvarů.
  • Přípravu a realizaci akcí technického rozvoje.
  • Zavádění Smart Grid (dle NAP SG) včetně implementace chytrých měřidel (SM), nové tarifní struktury a zvýšení informovanosti a komunikace s koncovými zákazníky.
  • Další činnosti spojené s vyřizováním zlepšovacích návrhů včetně realizace přijatých zlepšovacích návrhů.
  • Navrhuje a zpracovává akce technického rozvoje související se zvyšováním úrovně výroby, spotřeby a distribuce energií.
  • Požadujeme

    - Ukončené VŠ vzdělání elektrotechnického směru.
    - Jedná se o zodpovědnou pozici a proto vyžadujeme praxi s VN a VVN.
    - Pro komunikaci napříč firmou je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.
    - Potřebovat budete také proaktivní přístup při řešený různých problémů, ochotu se naučit nové věci a chuť pracovat samostatně i v týmu.

    Nabízíme

    - Ukončené VŠ vzdělání elektrotechnického směru. - Jedná se o zodpovědnou pozici a proto vyžadujeme praxi s VN a VVN. - Pro komunikaci napříč firmou je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem. - Potřebovat budete také proaktivní přístup při řešený různých problémů, ochotu se naučit nové věci a chuť pracovat samostatně i v týmu.
    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Středočeský kraj
    Pracovní pozice: Projektový manažer - elektro
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 50 000 Kč - 70 000 Kč
    Nabídka přidána: 10. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer - elektro ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.