PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR S POLŠTINOU !
Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj

POPIS POZICE:
Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Dorozumíš se polsky?
Znáš velmi dobře lokalitu Rychnovska a okolí a láká tě příležitost v oblasti personalistiky propojené s výrobním prostředím?

Pak hledáme právě TEBE na pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR S POLŠTINOU.

Tvojí pracovní náplní bude:
- vyhledávání zaměstnanců na nejrůznější pozice do výroby
- osobní pohovory s těmito uchazeči o zaměstnání
- asistence při nástupech zaměstnanců přímo v provozu
- koordinace pracovníků ve výrobě, řešení absencí aj.
- komunikace s úřady, ubytovnami
- administrativa spojená s nástupy zaměstnanců

BENEFITY:
* Motivační finanční ohodnocení
* 25 dnů volna ročně
* Stravenky
* Multisport kartu výhodněji
* Mobilní telefon i k soukromým účelům
* Společné týmové akce
* Zkušenosti v recruitmentu, zázemí mezinárodní agentury
* Další vzdělávání a rozvoj
* Přátelskou a uvolněnou atmosféru, skvělé kolegy :-)

POŽADAVKY:
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti i v polštině
- vysoká míry flexibility – počítej s telefonáty i po pracovní době
- praxe jako náborář, obchodník, koordinátor či mistr
- zkušenosti v personální agentuře nebo výrobní společnosti velkou výhodou
- ŘP skupiny B