Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Projektový/á manažer/ka TZB (vzduchotechnika)
Hradec Králové, Hradec Králové

Pracovní náplň:

- Zajištění realizace zakázek v oboru TZB (zejména vzduchotechnika, klimatizace, topení, ZTI)

- Příprava zakázky (koordinace objednávek, výběrové řízení na dodavatele, SoD...)

- Řízení zakázky (vedení činnosti na stavbě, účast na kontrolních dnech, vedení stavebního deníku, zajištění montážních kapacit, komunikace se zákazníkem...)

Nabídka: Popis nabídky:

- Nadstandardní finanční ohodnocení

- Zajímavou práci v mladé rozvíjející se společnosti

- Odborné zaškolení a další vzdělávání

- Služební automobil, notebook, mobilní telefon

- Sick Days

- Týden placeného volna navíc k dovolené

- Flexibilní pracovní doba

Požadavky: Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Projektový manažer / projektová manažerka TZB (vzduchotechnika)!

Požadavky:

- ÚSO nebo SŠ/VŠ,

- Min. 2 roky praxe na obdobné pozici ( zakázky v oboru TZB),

- Znalost práce na PC (MS Office, Internet, E-mail),

- Znalost stavebních výkresů a technické dokumentace,

- Organizační dovednosti,

- Samostatnost,

- Časová flexibilita a ochota cestovat,

- Komunikativnost a schopnost reprezentovat zaměstnavatele,

- Loajalita k zaměstnavateli,

- Řidičský průkaz skupiny B.