Projektový a investiční inženýr – junior
Středočeský kraj, Benešov

POPIS POZICE:
Máte zájem se pohybovat ve výrobní firmě kde budete mít pod palcem investice? Pak hledáme právě Vás

PROJEKTOVÝ A INVESTIČNÍ INŽENÝR

- Sestavování plánu investic dle podkladů z jednotlivých oddělení pro výrobní závod
- Řízení a administrace projektu (vedení řídící projektové dokumentace, archivace, pravidelná hlášení)
- Přímá i nepřímá podpora při přípravě realizace a dokončení projektů, modifikací a technických zlepšení jednotlivých oddělení napříč výrobním závodem
- Administrace výběrového řízení

BENEFITY:
5 týdnů dovolené
Výběr z benefitů Flexipass v hodnotě 12 000,- Kč/rok
Roční bonus dle výsledků hospodaření firmy
Sick days 3 dny/rok (zdravotní volno)
Odměna za doporučení nového zaměstnance 13.000 až 45.000 Kč
Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel

POŽADAVKY:
Minimálně středoškolské vzdělání (ideální strojní nebo elektro zaměření)
Komunikativní znalost anglického jazyka
Zkušenost na podobné pozici 2 roky
MS Office (Excel), ACAD, MS Project nebo podobný projektový nástroj
Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
Výborné komunikační dovednosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Benešov
Pracovní pozice Projektový a investiční inženýr – junior
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Benešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový a investiční inženýr – junior ve městě Benešov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.