Do rostoucího startupu hledáme projektanta s elektro či/a...">

Do rostoucího startupu hledáme projektanta s elektro či/a..." />

PROJEKTANT (SOLÁRNÍ PANELY)
Moravské Budějovice

Do rostoucího startupu hledáme projektanta s elektro či/a stavebním vzděláním (stačí SŠ), kterého by zajímala oblast solárních technologií. Výhodou je znalost AutoCAD a zkušenosti z oblasti projektování ve stavařině či elektrotechnice. Vhodné pro absolventy!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Projektovat umístění solárních technologií převážně na RD, objektech
  • Komunikace se zákazníkem, projektovým manažerem zakázek, zkušenými projektanty
  • Navrhovat technická řešení
  • Vzdělávat se v oblasti solárních technologií, statice, stavebním zákoně
  • Komunikace se statikem a dalšími odborníky

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí malé dynamické společnosti
  • Pohodový kolektiv, neformální atmosféra
  • Zajímavé finanční ohodnocení, odměny
  • Profesní rozvoj nejen v oblasti solárních technologií
  • Možnost částečného home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Šanci k seberealizaci a růstu
  • Místo výkonu práce: region Moravské Budějovice