PROGRAMÁTOR SW V C#
Zlínský kraj, Zlín, Zlín

POPIS POZICE:
- vývoj softwaru v C#
- vývoj webových, desktopových nebo backendových aplikací
- rozvoj a údržba současné softwarové řešení zákazníka nebo návrhy a realizace nových řešení

BENEFITY:
- home office 1 x týdně
- 25 dní dovolené a 2 sick days
- notebook i pro soukromé účely
- odborné a jazykové vzdělávání
- firemní benefity (bonusy, notebook, pohyblivá pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce)
- pohyblivá pracovní dobu

POŽADAVKY:
- znalost programování v C#
- schopnost se alespoň částečně domluvit v anglickém jazyce
- schopnost pracovat v týmu i samostatně