Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Programátor/ka - vývojář, specialista na databáze
Hradec Králové, Hradec Králové

Náplň práce - co od Vás očekáváme:

Vyvíjet a upravovat firemní systémy a aplikace (analýza požadavků, návrh řešení, realizace řešení, testování a následná podpora)

Tvořit, udržovat a automatizovat nástroje pro migrace dat

Upravovat a importovat data do databází

Optimalizovat databáze (MS SQL)

Přímo podporovat interní oddělení, spolupracovat se zahraničními týmy

Pracovat na projektech, spolupracovat s interními i externími zákazníky

Nabídka: Co Vám nabízíme:

Zázemí úspěšné, rychle rostoucí mezinárodní společnosti

Pestrou práci kombinující podporu s rozvojovými projekty

Otevřenou komunikaci a přátelské prostředí s unikátním know-how

Prostor pro využití vlastních zkušeností a realizaci nápadů s dopadem na celou společnost

5 týdnů zasloužené dovolené a pružnou pracovní dobu

Stravenky, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, smlouvu na dobu neurčitou

Mzdové podmínky při nástupu plně odpovídající pracovní pozici formou individuálního ujednání v souladu s pracovními zkušenostmi a kvalifikací - další mzdový vývoj zcela závislý dle výsledků zapracování a další osobní pracovní prezentace

Požadavky: Máte zkušenosti a umíte programovat v prostředí C# a .Net.?

Ovládáte dobře jazyk MS SQL?

Dorozumíte se anglicky?

Pokud jste si odpověděli třikrát ano, máme pro Vás nabídku pracovního uplatnění !

Požadujeme:

Umíte programovat v jazycích C# a .Net.

Dobře znáte jazyk MS SQL

Dorozumíte se anglicky slovem i písmem

Máte analytické dovednosti

Jste zodpovědní a aktivní

Máte dobré komunikační dovednosti – přímá komunikace s ostatními odděleními

Jste při práci samostatní, ale zároveň rádi pracujete v týmu

Pokud toho umíte ještě více uvítáme:

Znalost ASP.Net, LINQ a XML, WebServices, Enterprice Integration Patterns, zkušenosti s velkými databázemi.Zkušenosti v projektovém řízení.