Prodejní asistent/ka pro prodejnu EXE JEANS v OC Zlaté Jablko
Zlín, Zlín

Náplň práce

Úspěšný kandidát by měl mít obchodního ducha, mít rád módu, být komunikativní, energický, usměvavý, se smyslem pro práci v kolektivu a s pozitivním vztahem k zákazníkům.

Benefity

Nabízíme přátelskou atmosféru, zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, pracovní oděvy zdarma a výrazné zaměstnanecké slevy na celou nabídku prodejny.

Předpoklady

Požadujeme uživatelskou znalost práce na PC, zkušenosti z maloobchodu v textilní branži jsou výhodou.

Specializace

Prodej a obchod

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Retail active s.r.o.
Okres Zlín
Odvětví práce Prodavač
Pracovní pozice Prodejní asistent/ka pro prodejnu EXE JEANS v OC Zlaté Jablko
Směnnost práce zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 4. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    42 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Zajímavé nabídky práce v okolí:
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Prodejní asistent/ka pro prodejnu EXE JEANS v OC Zlaté Jablko ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Retail active s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - Prodavač
Podívejte se i na další nabídky práce:
Zlín - nejbližší úřady práce