Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Prodavač/ka potravinářského zboží
Benešov

Bracoviště Benešov, Pražská ulice
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování
Nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku (30 hod./týden)
- zaměstnání u firmy s 30ti-letou tradicí na trhu
- prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIR, zvýhodněné firemní půjčky
První kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá 08:00-17:00