Přední stavební dělník

Praha-východ, Odolena Voda

Místo výkonu práce:
- Čenkov, Odolena Voda

Prvotní kontakt:
- tel.: 724 851 511
- e-mail: pavel.lnenicka@colas.cz
- osobně

Upřesňující údaje:
- jedná se o práci na stavbách v Praze a blízkém okolí
Náplň práce:
. Přímé řízení a organizace činnosti dělníků na stavbě, vedení maximálně 10 podřízených.
. Zadávání úkolů, kontrola plnění pracovních činností a kvality odvedených prací.
. Zodpovědnost za dodržování krátkodobých plánů práce (1-3 dny) stanovené nadřízeným pracovníkem.
. Kontrola a přejímka dodaných stavebních materiálů.
. Zajištění drobných nákupů materiálu.
. Zapojení se do práce dělníků, vykonávání kvalifikovanějších prací.
. Kontrola dodržování zásad BOZP a používání OOPP dělníků na stavbě.
. Zodpovědnost za správné označení stavby.
. Řešení operativních problémů na stavbě, případně po poradě s nadřízeným.
. Komunikace s přímým nadřízeným a podávání hlášení o průběhu stavby.
Požadujeme:
. Praxi ze staveb min. 5 let – dopravní stavby výhodou
. Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
. Samostatnost, spolehlivost
. Časovou flexibilitu
Nabízíme:
. Práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
. Možnost profesního a karierního rozvoje
. Zajímavé mzdové ohodnocení (každoroční navyšování) + odměny
. Možnost nástupu ihned, dlouhodobá spolupráce
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, systém Cafeterie

Detaily o pracovním místě:
Firma: COLAS CZ, a.s.
Okres Odolena Voda
Odvětví práce Stavebnictví
Pracovní pozice Přední stavební dělník
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Přední stavební dělník ve městě Odolena Voda? Pošlete svůj životopis firmě COLAS CZ, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Odolena Voda - Stavebnictví