Předák výroby (Ref. č.: A5312)

Liberec, Liberec

Náplň práce

Co bude dělat?
Bude přímo řídit skupinu operátorů na hale obrábění, plánovat směny, dělat reporting, a hlavně dohlížet na kvalitní zaškolení nových kolegů na obrábění. A aby to bylo rozmanité, tak si občas odskočí do výroby a bude pracovat manuálně, nebo bude zastupovat mistra v době jeho nepřítomnosti.

Benefity

Co za to nabízíme?
Rodinný charakter firmy se speciální zakázkovou výrobou zajišťuje naprosto individuální přístup. Pouze denní směny na krátký a dlouhý týden ve velice čistém prostředí. Mzdu od 27 000 Kč hrubého. Spolupráci s moderními technologiemi a odborníky. Zohlednění vašich zkušeností atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, osobní volna navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, firemní permanentky na hokej a fotbal, do ZOO či iQLANDII, občerstevní na pracovišti, firemní akce a rodinné benefity).

Předpoklady

Koho hledáme?
Jste zodpovědný a precizní týmový hráč, který se umí rychle rozhodovat a otevřeně komunikovat?
Hledáme člověka, který má výuční list nebo maturitu. Umí pracovat s výkresovou dokumentací, má zkušenosti s vedením kolektivu, MS Office je jeho kamarád a řidičský průkaz skupiny B používá aktivně a rád. Pokud bude umět práci s měřidly, má zkušenosti s IS Helios a domluví se anglicky, má u nás velkou výhodu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.
Okres Liberec
Odvětví práce Předák
Pracovní pozice Předák výroby (Ref. č.: A5312)
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 11. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Předák výroby (Ref. č.: A5312) ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě HOFMANN WIZARD s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Předák