PRAVIDELNÁ BRIGÁDA ve výrobě - noční směny!
Jihomoravský kraj, Jihomoravský kraj, Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Potřebujete si přivydělat a nevíte kde? Už nehledejte!! :)

Co Vás čeká?

Vaší náplní práce bude:
- Montáž výrobků dle daných postupů a instrukcí,
- Fyzicky nenáročná manuální práce,
- Jednoduché testování a kontrola výrobků
- Balení a označování výrobků

- Místo výkonu práce - BRNO SLATINA (15 minut z Úzké autobusem)

Směnnost:

*Jedná se o brigádu v jednosměnném provozu:
- možnost práce na 12ti hodinové a pouze denní směny
//NEBO//
- možnost práce na pouze noční 12ti hodinové směny.

Pracovní doba: 6:00-18:00 // 18:00-6:00

Možnost pracovat:

Nejlépe pravidelně od NEDĚLE do ÚTERÝ anebo od STŘEDY do PÁTKU.
Případně dle dohody možnost přidat i další směny, příp. i sobotu nebo směny pozměnit.

Nástup ihned nebo dle dohody.

BENEFITY:
- Možnost volit si směny
- Zajímavá mzda
- Příplatky
- Dobrá dopravní dostupnost

POŽADAVKY:
- Manuální zručnost a šikovnost
- Časová flexibilita, ochota pracovat dle dohody
- Výpis z rejstříku trestů
- Schopnost číst pracovní instrukce a dodržovat je
- Ochota pracovat 12ti hodinové směny

DŮLEŽITÉ:
- Nástup po dohodě ihned nebo v průběhu ČERVNA 2020
- Termíny: Září, Říjen
- Lokalita: BRNO SLATINA