Pravá ruka projekt manažera

Praha, Praha

Náplň práce

Staňte se součástí týmu, který promuje na ČR a SK trhu značky jako Samsung, Panasonic, Nestlé, DHL. Dáme Vám příležitost získat zkušenosti, jak se takové promo akce interně řídí a zároveň pochopíte, proč je důležitý projektový management. Příjemným bonusem je navázání nových, užitečných kontaktů. Nabízíme velkou časovou flexibilitu.

Co budete dělat:
- Budete pravou rukou projekt manažera – hlavně operativní úkoly před a v průběhu akcí
- Schůzky s hosteskami a promotéry
- Zajištění logistiky
- Koordinace hostesek a promotérů při promo akcích, zaškolení, kontrola přítomnosti (zkušenost výhodou!)
- Reportování akcí, vyúčtování
Pozor, promo akce probíhají i o víkendech

Bez čeho se neobejdete:
- Velká časová flexibilita - znamená to, že jste k dispozici doslova na zavolanou (dnes zavoláme, zítra dorazíte k nám do kanceláře pracovat - tohle by Vám nemělo dělat problém)
- Řidičský průkaz
- Vlastní notebook a telefon
- Vlastní auto výhodou, ne podmínkou

Pracovní prostředí:
- Velmi operativně podle typu akce – kombinace doma, v naší kanceláři, přímo na akcích

Mzda:
- 190 Kč/hod – každá promo akce má jinou časovou dotaci

Typ spolupráce:
- DPP/IČO

Nástup:
- ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROMOTERI.EU s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce HR Koordinátor
Pracovní pozice Pravá ruka projekt manažera
Směnnost práce práce na dohodu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 11. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pravá ruka projekt manažera ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PROMOTERI.EU s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - HR Koordinátor