PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | PRAHA
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Baví Vás komunikace s lidmi a máte obchodního ducha?
Nevadí Vám komunikovat prostřednictvím telefonu?
chcete být součástí příjemného pracovního prostředí?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Pracovník zákaznicého servisu"

Vaší hlavní náplní práce bude:

- Budete denně komunikovat se zákazníky na telefonu
- Budete aktivně oslovovat a představovat produkty a novinky (nejedná se o cold-cally, ale o zákazníky, kteří si již určitý produkt zakoupili)
- Budete zjišťovat potřeby zákazníků a na základě toho jim navrhovat vhodné produkty z portfolia k prodeji
- Budete informace z jednotlivých hovorů zpracovávat v interních systémech společnosti

lokalita: Praha 9

BENEFITY:
- Bonusy, prémie
- 5 týdnů dovolené
- Multisport karta
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní pojištění (1000 Kč měsíčně)
- Důkladné zaškolení
- Příjemné prostředí dynamické společnosti

POŽADAVKY:
- Ukončené SŠ vzdělání
- Prozákaznický přístup
- Obchodní duch
- Ochota telefonovat

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | PRAHA
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 45 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    57 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | PRAHA ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce