Pracovník výroby dveří a zárubní SEPOS Tučapy (HPP)

Tučapy

SEPOS - VYRÁBÍME, PRODÁVÁME A MONTUJEME DVEŘE A ZÁRUBNĚ s více než 30-ti letou tradicí.

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme Vám dlouhodobé pracovní uplatnění v našem výrobním závodu v Tučapech 50, okres Vyškov ve výrobě dveří a zárubní z důvodu rozšiřování výrobního týmu.

SEPOS, spol. s r.o. je rodinná firma s tradicí již od roku 1991. Specializujeme se na interiérové dveře, zárubně a jejich příslušenství včetně souvisejících služeb (poradenství, zaměření, doprava, certifikované montáže). Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem, síť vlastních prodejen se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje. Aktuálně máme 22 prodejen v České republice a 1 na Slovensku. Od roku 2008 vyrábíme v našem výrobním závodu v Jihlavě vlastní obložkové zárubně a svou produkcí, která čítá více než 10 tisíc kusů měsíčně, se řadíme mezi nejvýznamnější výrobce v ČR (část výroby směřuje na export). Spolupracujeme s celou řadou evropských dodavatelů, neustále sledujeme aktuální trendy a inovace. Jsme finančně zdravou společností s ryze českým kapitálem a máme již více než 250 zaměstnanců.

Máte chuť něčeho dosáhnout a také pozitivní přístup nejen k práci, ale i k životu?

Jste precizní a náročný ve všem co děláte?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

Co vás čeká?

Obsluha strojů při výrobě interiérových dřevěných dveří a zárubní.

Co byste měli mít?

Smysl pro detail, dobrou fyzickou zdatnost a chuť pracovat ve výrobě dveří a zárubní.

Výhodou bude, pokud budete mít

- vyučení v oboru truhlář nebo strojník nebo mít zájem se naučit nové věci

- praktické zkušenosti, ale absolventa si rádi zaškolíme :-)

Jsme připraveni Vám nabídnout:

- zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky u našeho závodního lékaře (včetně audio vyšetření - riziko hluku ve 3. kategorii) nebo dle dohody,

- možnost dalšího kariérního růstu,

- intenzivní zaškolení a další vzdělávání,

- jednosměnný provoz - 40 hodin týdně/8 hod.směna (v pracovní dny Po-Pá 6:00-14:30 hodin, přestávka na jídlo a oddech 10:30-11:00 hodin), volné víkendy a svátky

- moderní pracovní prostředí, kvalitní strojní vybavení a vstřícné kolegy,

- k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu.

Ukažte nám Vaše kvality a my Vám dáme prostor k jejich realizaci i dalšímu rozvoji!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Firemní fitness
  • Výrobky a služby se slevou
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: SEPOS, spol. s r. o.
Lokalita: Tučapy
Pracovní pozice: Pracovník výroby dveří a zárubní SEPOS Tučapy (HPP)
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25000-32000 Kč
Nabídka přidána: 4. 5. 2023
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Tučapy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník výroby dveří a zárubní SEPOS Tučapy (HPP) ve městě Tučapy? Pošlete svůj životopis firmě SEPOS, spol. s r. o. ještě dnes.