PRACOVNÍK VÝROBY, AŽ 156 KČ/HOD, VYSOKÉ MÝTO

Pardubický kraj, Pardubický kraj, Pardubický kraj

POPIS POZICE:
Chcete práci za lepší mzdu, 5 týdnů dovolené a praxi od renomovaného zaměstnavatele?
Hledáme zaměstnance na jednoduchou montáž komponentů v automotive.

BENEFITY:
* Nadstandartní finanční ohodnocení – 130 - 156 Kč/hod.
* Motivační bonus 21.000 Kč/rok
* Prémie až 2.000 Kč/měsíc
* 25 dnů dovolené
* Příplatky za odpolední směnu 12 Kč/hod.
* Příplatky za noční směnu 14 %.
* Příplatky za přesčas nad rámec zákonných limitů
* Příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení
* Vitamínový a pitný režim
* Srovnatelné mzdové podmínky
* Bezplatné poradenství
* Kariérní růst

POŽADAVKY:
Stačí Vám chuť k práci a ochota pro 2 směny.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Pardubický kraj
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice PRACOVNÍK VÝROBY, AŽ 156 KČ/HOD, VYSOKÉ MÝTO
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 Kč - 156 Kč za hodinu
Nabídka přidána: 12. 10. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK VÝROBY, AŽ 156 KČ/HOD, VYSOKÉ MÝTO ve městě Pardubický kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubický kraj - Operátor výroby