Pracovník v sociálních službách

Jeseník, Vidnava

První kontakt písemný
- Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 15.11.2019 e-mailem na adresu jaroslava.svecova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Domov pokojného stáří sv. Hedviky, Mírové nám. 66, 790 55 Vidnava. Do předmětu e-mailu nebo na obálku je nutné napsat "žádost o místo".
Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení pohovorů, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.
Charita Jeseník si vyhrazuje právo místo neobsadit.
PRACOVNÍ DOBA:
- práce v nepřetržitém provozu, noční služby (06:00 - 18:00; 07:00 - 19:00; 18:00 - 06:00)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Domov pokojného stáří sv. Hedviky - Vidnava
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- min. základní vzdělání
- akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách
- trestní bezúhonnost
- zdravotní průkaz
- organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilita
- ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- základní znalost práce na PC výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- přímá práce s uživateli služeb (senioři, lidé se zdravotním postižením)
- pomoc při vytváření individuálních plánů
- zpracovávání a vedení potřebné dokumentace
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
- příspěvek na obědy
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění aj.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Charita Jeseník
Okres Vidnava
Odvětví práce Zdravotnictví
Pracovní pozice Pracovník v sociálních službách
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 17 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník v sociálních službách ve městě Vidnava? Pošlete svůj životopis firmě Charita Jeseník ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Vidnava - Zdravotnictví
Vidnava - nejbližší úřady práce