Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Plzeň-sever, Horní Bříza

místo výkonu práce - Horní Bříza
Požadavky na uchazeče:
- organizační a komunikační schopnosti
- umění jednat s lidmi, samostatnost, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost, ochota dále se vzdělávat
- trestní bezúhonnost
Náplň práce:
- poskytování komplexní obslužné péče o fyzicky a psychicky postižené klienty
Zaměstnanecké výhody:
- hlavní pracovní poměr s možností na dobu neurčitou
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na stravování

Firma: Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace
Okres Horní Bříza
Odvětví práce Zdravotnictví
Pracovní pozice Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 050 Kč
Nabídka přidána: 19. 9. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče ve městě Horní Bříza? Pošlete svůj životopis firmě Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Horní Bříza - Zdravotnictví
Horní Bříza - nejbližší úřady práce