PRACOVNÍK ÚKLIDU - Konská, Třinec
Moravskoslezský kraj

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Úklid kancelářských prostor, úklid zázemí pro zaměstnance z výroby

CO POŽADUJEME?

  • Spolehlivost, pracovitost
  • Dobrou pracovní morálku
  • OZP

CO NABÍZÍME?

  • 100-130 Kč/hodinu
  • 8 hod.
  • Ranní , odpolední , noční
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Pracovní smlouvu, DPP
  • Práce je vhodná pro OZP, důchodce, absolventy, MD
  • Místo výkonu práce: Konská, Třinec

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Moravskoslezský kraj
Odvětví práce Služby
Pracovní pozice PRACOVNÍK ÚKLIDU - Konská, Třinec
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Moravskoslezský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK ÚKLIDU - Konská, Třinec ve městě Moravskoslezský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Moravskoslezský kraj - Služby
Moravskoslezský kraj - nejbližší úřady práce