Pracovník třídění balíkových zásilek - Brno
Brno

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Náplň práce:  ruční i strojní zpracování balíkových a letákových zásilek, manipulace se zásilkami, vykládka a nakládka vozidel na rampách

Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost, fyzická zdatnost - manipulace s břemeny při chůzi

Nabízíme: práci na HPP na dobu určitou (s možností budoucí doby neurčité), měsíční mzdu ve výši až 27 500,- Kč (vč. příplatků za noční směny, svátky a víkendy), zaměstnanecké výhody - 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na dovolenou, týdenní pracovní úvazek 37,5 hod. / týdně

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká pošta, s.p.
Okres Brno
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Pracovník třídění balíkových zásilek - Brno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 000-27 500 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník třídění balíkových zásilek - Brno ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Česká pošta, s.p. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Manuální práce
Brno - nejbližší úřady práce