Pracovník tepelného a plynového hospodářství (Ref. č.: SV/A)
Okres Bruntál, Okres Bruntál

Náplň práce

Popis pozice:

Pracovník tepelného a plynového hospodářství je zodpovědný za výrobu a distribuci tepla, chod technologie vytápění, vodního hospodářství kotelny. Ve spolupráci se strojníky energetických zařízení je garantem dodávek páry o předepsaných parametrech, sledování chodu technologie pro výrobu páry. Umí odstranit jednoduché poruchy, netěsnosti; vede evidenci o spotřebě zemního plynu a ostatních médií, sleduje dispečerským způsobem celou tuto problematiku a řeší situace, aby nepřetržitá dodávka páry pro společnost AIB nebyla přerušena.

Benefity

Co nabízíme:
Náborový příspěvek 25 000,- Kč
zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku
odpovídající mzdové ohodnocení
zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na dopravu
odborné vzdělávání a rozvoj
příspěvek na rekondice 5 000,- Kč

Předpoklady

Co požadujeme:

Vyučen v profesi instalatér/topenář, chemik, zámečník, případně absolvent SŠ
Technická zdatnost a představivost
Základní počítačová gramotnost
Nepřetržitý provoz
Schopnost řešit situace a udělat zodpovědné samostatné rozhodnutí
Topičský průkaz (3. třídy) výhodou!

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997