Pracovník restauračního provozu

Znojmo

O nás

Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na plný úvazek.

Náplň práce:

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI?

První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Taký můžeš zajistit přípravu sendvičů a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem.

Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my.

Co od Vás očekáváme:

  • Dokončené základní vzdělání.
  • Spolehlivost a pozitivní energie!
  • Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem.
  • Časová flexibilita - směny plánujeme i o víkendech.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zázemí společnosti.
  • Plánování směn dle tvé potřeby.
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje.
  • Spropitné pro každého.
  • Jistotu pravidelné mzdy - mzdu budeš mít vždy do 9.dne v měsíci na účtu.
  • Jídlo na směně za pár kaček.
  • Zaměstnanecké akce.
  • Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC).
  • Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: KFC
Lokalita: Znojmo
Pracovní pozice: Pracovník restauračního provozu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25.020 – 26.868 Kč
Nabídka přidána: 19. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    48 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Znojmo - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník restauračního provozu ve městě Znojmo? Pošlete svůj životopis firmě KFC ještě dnes.