PRACOVNÍK PŘÍPRAVY NÁSTROJŮ

České Budějovice, České Budějovice

Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, nejlépe obráběč kovů; spolehlivost a pečlivost; součástí pracovní pozice je týmová spolupráce a častá komunikace
Pracovní náplň: Během své práce budete v úzkém kontaktu s kolegy z mechanické dílny. Vaším úkolem bude výdej a příjem nástrojů, měřidel, přípravků a spotřebního materiálu. Budete vybírat, upínat a přeměřovat nástroje dle požadavků pracovníků mechanické dílny. Mezi pracovní úkoly bude patřit i kontrola a přebrušování nástrojů. Součástí Vaší práce bude i zakládání požadavků v SAP.
Pracovní doba Vám uteče díky: rozmanité práci, která se nikdy neopakuje modernímu vybavení pracoviště špičkovými technologiemi dobré partě kolegů, kteří rozumí svému řemeslu
Nabízíme: mzda od 22 240,- Kč + 15% prémie, 13.a 14 mzda.

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete svůj doprovodný dopis a strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:
Groz-Beckert Czech s.r.o.
Mgr. Kateřina Šítalová
U Sirkárny 739/3
370 04 České Budějovice
katerina.sitalova@groz-beckert.com
tel: 387 016 347

Detaily o pracovním místě:
Firma: Groz-Beckert Czech s.r.o.
Okres České Budějovice
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice PRACOVNÍK PŘÍPRAVY NÁSTROJŮ
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 240 Kč - 25 576 Kč
Nabídka přidána: 24. 7. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK PŘÍPRAVY NÁSTROJŮ ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Groz-Beckert Czech s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa České Budějovice - Výroba a provoz