Pracovník příjmu a výdeje – brigádník
Praha

Náplň práce:

  • Pokladník
  • kontrola a zpracování zásilek s hotovostí pomocí technického zařízení
  • důsledné a pečlivé vedení stanovené dokumentace s interními postupy
  • základní práce na PC
  • noční i víkendová směna od 22:00 do 10:00 – individuálně sjednaná, dle dohody s vedoucím střediska a dle vašich časových možností
  • Pracovník příjmu a výdeje
  • příjem a výdej zásilek jednotlivým osádkám přepravních vozidel dle stanovených postupů
  • kontrola dokladů, které souvisí s předáváním a přebíráním zásilek
  • načítání do systému

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • předchozí praxe s hotovostí výhodou (není podmínkou)
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na dohodu o pracovní činnosti nebo na dohodu o provedené práci
  • možnost plánování směn třeba jen na určité dny / hodiny v týdnu dle možností
  • příjemné pracovní prostředí
  • vhodné pro muže, ženy, studenty nad 18 let
  • mzda 140 Kč – 165 Kč / hod.
  • stravenky v hodnotě 110,-Kč / den (u DPČ)
  • ošatné
  • benefity
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: PRAHA – Horní Počernice

Detaily o pracovním místě:
Firma: Loomis Czech Republic a.s.
Okres Praha
Pracovní pozice Pracovník příjmu a výdeje – brigádník
Směnnost práce -
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 Kč - 165 Kč
Nabídka přidána: 24. 6. 2022
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Pracovně právní vztah Plný / Zkrácený / DPP / DPČ
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník příjmu a výdeje – brigádník ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Loomis Czech Republic a.s. ještě dnes.