PRACOVNÍK / PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU PRO KOMUNIKACI V NĚMČINĚ
Olomouc

Informace
Popis pracovní pozice:

Pracovník zákaznického servisu zajišťuje telefonickou a e-mailovou komunikaci s našimi zákazníky převážně v německy mluvících zemích.

Pravidelné pracoviště Horka nad Moravou, okr. Olomouc
Co od vás očekáváme
Požadujeme:

- německý jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni - min. B2 - podmínkou

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- velmi dobré komunikační schopnosti
Co vám nabízíme
Nabízíme:

- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

- příjemný pracovní kolektiv

- stravenky

- 25 dní dovolené

Detaily o pracovním místě:
Firma: Emons Spedice s.r.o.
Okres Olomouc
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice PRACOVNÍK / PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU PRO KOMUNIKACI V NĚMČINĚ
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK / PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU PRO KOMUNIKACI V NĚMČINĚ ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Emons Spedice s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Administrativa
Olomouc - nejbližší úřady práce